Hakkımızda - EDS Oto Ekspertiz | www.edsotoekspertiz.com
Yukarı Çık
Hemen Ara

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe yılların tecrübesi bulunan, araç bakım ve tamir gibi çalışmalarındaki deneyimini  OTO EKSPERTİZ sektörüne aktaran EDS OTO EKSPERTİZ, İzmir ve Ankara’ dan sonra İstanbul’ da da hizmetlerini vermeye başladı.  EDS OTO EKSPERTİZ son teknoloji cihazlarla her marka model aracın oto ekspertizini sağlamaktadır.  Son teknoloji cihazlar ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş bir işletmedir.

EDS OTO EKSPERTİZ, “ Detaylı araç Oto Ekspertiz raporu” vermek için müşterilerine bu noktada en iyi sonucu sağlamaktadır.

Geçmişte sadece kaporta ve motor kontrolü yapılırken, EDS OTO EKSPERTİZ son teknoloji cihazlar ile müşterilerine oto motor-mekanik üst kontrolleri, oto mekanik alt kontrolleri, oto dış ekspertiz, oto iç ekspertiz, oto elektronik kontroller, oto kaporta - boya kontrolleri, araç diagnostic (beyin) arıza tespiti, oto dinamometre (DYNO) testi, araç firen testi, oto süspansiyon testi ve oto yanal kayma testi ile aracınızın röntgenini çekip tüm testlerin ve kontrollerin sonuçlarını ayrıntılı biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirir. Araç için profesyonel ikinci el Oto Ekspertiz raporu düzenler. Araç alıcı ve satıcı, onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanlarımız tarafından bilgilendirilir.

EDS OTO EKSPERTİZ konusunda uzman personeli ve son teknoloji cihazlar sayesinde almak istediğiniz aracın saklanan ya da bilinmeyen tüm kusurları gün yüzüne çıkarır. Bu çalışma sonucunda oluşturulan detaylı Oto Ekspertiz raporu sayesinde araç hakkında size ışık tutar. Daha sonra pişman olacağınız kararlardan veya beklenmedik masraflardan sizi kurtarmış olur. Almak istediğiniz aracı içiniz rahat ve huzurlu bir şekilde almanıza olanak sağlar.

EDS OTO EKSPETİZ’ in hiçbir kurum, oto galeri, araç satış firması, vb. anlaşması veya sözleşmesi yoktur. TARAFSIZLIK ANLAYIŞI İLE alıcıya ve satıcıya eşit mesafededir.

EDS OTO EKSPERTİZ’ DE BULUNAN TÜM CİHAZLAR TÜV, TSE, ISO ve CE belgelidir.