Yorumlar | EDS Oto Ekspertiz | www.edsotoekspertiz.com
Yukarı Çık
Hemen Ara

Yorumlar

Ertuğ F.

Tecrübeli, ilgili, güler yüzlü çalışanlarıyla, gözü kapalı teslim edip gönül rahatlığıyla istediğiniz cevapları alabileceğiniz bir ekspertizdir.


Kasım A.

Samsundan araba almaya geldim. Ettiğim masrafa mı yanayım aracı almaktan vazgeçtiğime mi? Bmw 520 di araç bir parça değişen bir parça boya çıktı. Sözde araç orjinaldi.. Eds oto ekspertize götürmesek aracı alsak. Canımız yanacaktı. Şehir dışına araç almaya giderken bir araç için gitmeyin. bir kaç tane araç olsun. EDS oto ekspertizi tavsiye ederim.


Bora P.

Gösterilen ilgi ve alaka mükemmeldi adamlar işini eksiksiz ve tarafsız yapıyorlar kesinlikle tavsiye edeceğim bir ekspertiz.


Merve D.

Yapılan ekspertiz sonrası alacağımız aracın eksikleri çıktı. Satıcı ile konuşup fiyattan düştük.


Serkan B.

Dyno araştırırken buldum arkadaşları. Cihazları da kendileri de güzel. Tavsiye ederim.


Mehmet S.

Donanımlı ve güler yüzlü bir ekipler. Her şeyden önemlisi teknolojiyi takip ediyorlar, dolayısıyla yeni her türlü gelişmeden haberdarlar. Sorduğunuz her soruyu teknik anlamda en ince detayına kadar açıklıyorlar.


Levent Y.

Birkaç aydır araç almak için araştırmalar yapıyordum. Bir araç almaya karar verdim ve arabadan çok anlamadığım için yakınlarım beni EDS oto ekspertize yönlendirdiler. Aracı ekspertize getirdiğimde sahibinin tertemiz diye iddia ettiği aracın birçok yerinde parça boya çıktı. Aracı almaktan son anda Doğan ve Enes bey sayesinde vazgeçtim. Daha sonra başka araç götürdüğümde aracım temiz çıktı. Eds ekspetize güveniyorum.


Sedat K.

Yetkili servislerin pahalı fiyatları, umursamaz tutumları ve randevu tarihinin gecikmesi nedeni ile sıradan ekspertiz firmalarını araştırarak EDS Oto Ekspertize ulaştım. Randevu alarak geldim ve hiç bekletmeden ekspertizimizi yapıp bizi uğurladılar. Bu servis tüm araçlar için üstün seviyede teknolojiye ve uzman ekibe sahiptir.


Ferdi A.

Kalite, güven, hizmet.. Herşeyi ile mükemmel bir expertiz hizmeti aldım. Teşekkürler.


Enes B.

Referans ile Almak istediğim 2.el poloyu EDS oto ekspertize getirdim. 3 parça değişen 3 parça boya çıktı. Şaselerde dahi işlem var. Satıcıdan klasik cevap. Vallahi bilmiyordum. Bilmiyorsan bilmiyorum diyeceksin. Arabam orjinal demeyeceksin. Bu tuzaktan kurtardığı için EDS oto ekspertize teşekkür ederim. Şimdi başka bir araç bakıyorum.


Aslı U.

İdealist bir firma. Para dan önce hizmete önem veren bir yer. Biz memnun kaldık tavsiye ediyoruz..


Fatih H.

Hani denir ya yaptığın işi hakkını ver diye. Bunlar veriyor. Benim aracımı 40 dk. incelediler test ettiler. Başka bekleyen araç olmasına rağmen. Paranın değil hizmetin yanındalar. Tavsiye ediyorum.


Samet P.

Yaptıkları işte mükemmeller. Bir combo alacaktık, turbo basmıyor arızalı çıktı. Karşı Turbocuya sorduk 1500 tl dedi. Fiyattan düştük öyle aldık aracı. Satıcı arızalı arabasını satmaya çalışıyor. Ekspertiz işinden memnun kaldık tavsiye ediyorum.


Ahmet Z.

Diyarbakır’dan İstanbul’a araç almak için geldim. İstanbul da tanıdığım bildiğim bir yer yoktu. Netten araştırdım. EDS oto ekspertizi buldum. Sahibinden.com da olan yorumlar da beni cesaretlendirdi. Yardımları için teşekkürler.